Promocja 2022

Dzień dobry Państwu. Dzisiaj chcemy przedstawić Państwu specjalną ofertę zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wycieczek lokalnych w Sharm El Sheikh, Hurghada i Marsa Alam!!! Atrakcyjne ceny z wysokimi rabatami! Proszę nie tracić czasu na poszukiwanie taniego biura z wycieczkami fakultatywnymi z Sharm. Jesteśmy najtańszym, działającym od wielu sezonów biurem na rynku dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej promocji 2022!

Promocja dla dzieci, mamy również promocje dla najmłodszych dzieci:

  • poniżej 2 lat wszystkie wycieczki są gratis (Wyjątek stanowią wycieczki samolotem oraz Jerozolima i Petra)
  • dzieci od 2 – 11 lat zniżka 50 % na wycieczki (Wyjątek stanowią wycieczki samolotem oraz Jerozolima, Petra Jordanie, Kair i Luksor autokarem)

Promocja grupowa:

Planujesz pobyt w Egipcie wraz ze znajomymi, rodziną, a grupa liczy więcej niż 8 osób i nie chcecie być dołączeni do innej grupy. Mamy dla Was specjalną ofertę.

W okresie promocji do 20/04/2022 Zespół Abba Sharm Tours zapewnia jak zawsze wysoką jakość usługi .:

  • polskojęzyczny przewodnik
  • brak dodatkowych opłat (jeśli nie ma takich zawartych w opisie wycieczki)
  • obiad w trakcie wycieczek całodniowych
  • program wycieczek w opisu na naszej stronie

Abba Sharm Tours jest biurem podróży w Sharm El Sheikh, które organizuje wycieczki fakultatywne w bardzo dobrej cenie. Dla nas najważniejszą rzeczą jest zadowolenie klienta i dobra usługa. Oferujemy bardzo szeroki zakres wycieczek mogą Państwo wybrać się z nami na jedną, dwie wycieczki lub wykupić cały pakiet w okazyjnej cenie oczywiście z dużym rabatem.
Świetna opcja dla twojej wygody!

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszych usług. Będzie nam niezmiernie miło móc was gościć. Będzie nam bardzo miło, jeżeli zostawią Państwo swój obiektywny komentarz dotyczący wrażeń z wycieczek organizowanych przez nasze biuro.

Aby uzyskać więcej informacji i rezerwację nie zwlekaj i zadzwoń do nas

WhatsApp +201067998185 (aktywny 24h)
Nr tel. w Polsce +48577818997 (aktywny 9:00-21:00)

Lub wyślij mail z informacją o wybranych wycieczkach
biuro@wycieczki-abbasharm.pl