Mega Fun Safari

Mega Fun Safari

Cena:
45 $ za osobę

Dla miłośników atrakcji, przygody i zabawy przedstawiamy naszą autorską wycieczkę .
Tym z Państwa, którzy chcą naprawdę odkryć świat, obojętnie na pustyni czy pod wodą gwarantujemy niezapomniane wrażenia..

OPIS Mega Fun Safari
Zapraszamy państwa na jedyną wycieczkę w Sharm El Sheikh , która jest połączeniem najlepszych pustynnych i morskich atrakcji !!!
Program rozpoczynamy wyjazdem z hotelu po śniadaniu na pustynię , gdzie czekają na Państwa QUADY – czterokołowe motory buggy , którymi rozpoczynamy 45 minutową przejażdżkę przez pustynię wzdłuż wiosek beduinskich.

Następnie zatrzymujemy się w jednej z wiosek na odpoczynek i beduinską herbatkę , gdzie macie możliwość skorzystania z kolejnej atrakcji jaką jest przejażdżka wielbłądami oraz lunch;  .
Po obiedzie wracamy quadami do bazy , skąd transportem przejeżdżamy do jednej z najbardziej piaszczystych plaż w Sharm El Sheikh , na której będziecie Państwo mogli rozpocząć aktywny odpoczynek, ponieważ poza promieniami egipskiego słońca i  niewątpliwie pięknymi kolorami Morza Czerwonego będziecie mogli skorzystać z wielu sportowych atrakcji wodnych jakimi są :
– Godzina snurkowanie na piaszczysta plaze w Naama Bay  na dziewiczej rafie .
– szklanym dnem  ( glass boat ) , godzina
– runda na Bananie  15 minut
– runda na sofa ( tubing ) 15 minut
– 30 minutowa wyprawa Rowerem wodnym

– Wyjazd około 08.30 i powrót do hotelu 17:00

Terminy : czwartek – niedziela
świetna opcja dla twojej wygody!